شرکت مهندسی تنظیم آزمون تجهیز

برترین نوآوری های سال 2021 | بخش اول

برترین نوآوری های سال 2021 | کالیبراسیون ، ابزاردقیق ، شرکت تات

برترین نوآوری های سال 2021

برترین نوآوری های سال 2021

این فناوری‌های نوآورانه در پایداری، سلامت، سفر و فراتر از آن، بازی را تغییر می‌دهند. پیشرفت در علم و فناوری زندگی را در سال 2021 شکل داد. همانطور که ما همچنان تصور می کنیم که آینده در یک دنیای در حال تغییر چگونه خواهد بود، نگاهی به نوآوری های برتر سال بیندازید.

یک فرآیند بازیافت برای مقابله با پلاستیک:

محل های دفن زباله های پلاستیکی، آبراه ها و رودخانه ها میباشد که آنها را پر می کنند یا در حال سوزاندن هستند. اما همه پلاستیک‌ها را نمی‌توان با فرآیند فعلی یعنی بازیافت مکانیکی بازیافت کرد. UpCycle که توسط Honeywell UOP توسعه داده شده است، یک فناوری فرآیند بازیافت جدید است که می تواند ردپای کربن در حمل زباله های پلاستیکی را معمولاً تا بیش از 50 درصد در مقایسه با سوزاندن و دفن زباله معمولی کاهش دهد. فرآیند جدید بازیافت پیشرفته یا شیمیایی، زباله های پلاستیکی را که با فناوری فعلی قابل بازیافت نیستند، می گیرد و آن را به یک ماده اولیه پلیمری بازیافتی (RPF) تجزیه می کند. سپس می‌توان از مواد اولیه برای تولید پلاستیک‌های جدید و باکیفیت استفاده کرد که می‌توانند در بسته‌بندی مواد غذایی، محصولات دارویی و دستگاه‌های پزشکی با هدف ایجاد اقتصاد استفاده شوند.

برترین نوآوری های سال 2021 | کالیبراسیون ، ابزاردقیق ، شرکت تات

یک ارتقاء بزرگ برای کابین هواپیما:

برای خلبانان و خدمه، آماده شدن برای پرواز می‌تواند زمان زیادی را قبل از برخاستن از زمین ببرد، و داشبورد پر از رادارها و نمایشگرهای آنالوگ تنها راه‌های زیادی را برای خلبانان فراهم می‌کند. سیستم اویونیک جدید ما، Honeywell Anthem، به خلبانان و خدمه اجازه می دهد تا به داده های مورد نیاز برای برخاستن کارآمدتر و پروازهای هوشمندتر با نمایشگرهای دیجیتالی که کیفیت صفحه نمایش گوشی های هوشمند را تقلید می کنند، دسترسی داشته باشند. کابین خلبان برای هواپیماهای تجاری، جت های تجاری و روتورکرافت (مانند هلیکوپتر) ساخته شده است.

Honeywell Anthem اولین سیستم کابین خلبان متصل به ابر است که برای آن هواپیماها و همچنین هواپیماهای تحرک هوایی شهری (UAM) در ارتفاع پایین طراحی شده است. در حال حاضر قرار است در هواپیماهای خلبانی و بدون آلاینده های برقی باطری برقی شرکت هوافضای عمودی و در هواپیمای لیلیوم جت شش سرنشین که به صورت عمودی بلند می شود و فرود می آید، استفاده شود.

برترین نوآوری های سال 2021 | کالیبراسیون ، ابزاردقیق ، شرکت تات

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید