شرکت مهندسی تنظیم آزمون تجهیز

آمار بازار اتوماسیون فرآیند و ابزار دقیق 

آمار بازار اتوماسیون فرآیند و ابزار دقیق | اتوماسیون ، ابزاردقیق ، تجهیزات کنترل

آمار بازار اتوماسیون فرآیند و ابزار دقیق 

آمار بازار اتوماسیون فرآیند و ابزار دقیق

بازار جهانی اتوماسیون فرآیند و ابزار دقیق تا سال 2027 به رشد و درآمد بسیار بالایی می رسد. انتظار می رود بازار اتوماسیون فرآیند و ابزار دقیق در دوره پیش بینی شده 2021-2027 با درصد بسیاری رشد کند.

گزارش بازار اتوماسیون فرآیند و ابزار دقیق حاوی اطلاعات دقیق در مورد عوامل مؤثر بر تقاضا، رشد، فرصت ها، چالش ها و محدودیت ها است. اطلاعات دقیقی در مورد ساختار و چشم انداز صنایع جهانی و منطقه ای ارائه می دهد. علاوه بر این، این گزارش شامل داده هایی در مورد تحقیق و توسعه، راه اندازی محصول جدید، پاسخ محصول از بازارهای جهانی و محلی توسط بازیگران پیشرو است. تجزیه و تحلیل ساختار یافته یک نمایش گرافیکی و یک تجزیه نموداری از بازار اتوماسیون فرآیند و ابزار دقیق بر اساس منطقه ارائه می دهد. این گزارش تولید اولیه جهانی، مصرف و کشورهایی که سریع‌ترین رشد را در بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) دارند، تحلیل می‌کند. همچنین شرکت های برجسته و بازار جهانی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در این گزارش گنجانده شده است.

درخواست دانلود نمونه این گزارش:

https://reportocean.com/industry-verticals/sample-request?report_id=16674

طبق آمار Statista، تا سال 2021، ایالات متحده بیش از 36 درصد از سهم بازار جهانی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) را در اختیار داشت. با سهم بازار 16 درصد، اتحادیه اروپا در رتبه دوم و پس از آن 12 درصد، چین در رتبه سوم قرار گرفت. علاوه بر این، طبق پیش‌بینی‌ها، بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 2021 به بیش از 6 تریلیون دلار و تا سال 2023 به تقریباً 7 تریلیون دلار خواهد رسید. در جامعه امروزی، رشد مستمر یادآور دیگری است از اینکه فناوری چقدر فراگیر و حیاتی شده است. طی چند سال آینده، هزینه‌های فناوری سنتی عمدتاً توسط داده‌های بزرگ و تجزیه و تحلیل، تلفن همراه، شبکه های اجتماعی و رایانش ابری هدایت می‌شود.

 

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید

error: Content is protected !!
×

 

سلام!

به شرکت مهندسی تات خوش آمدید

برای شروع مکالمه با کارشناس تات اینجا پیام بگذارید

×