شرکت مهندسی تنظیم آزمون تجهیز

خدمات روباتیک یک سرویس بسیار مهم 

خدمات روباتیک یک سرویس بسیار مهم ، لول سوئیچ ، پرشر سوئیچ

خدمات روباتیک یک سرویس بسیار مهم

خدمات روباتیک یک سرویس بسیار مهم

“Robotics-as-a-service” مدلی است که در آن مشتریان اتوماسیون را بر اساس “نیاز” خریداری می کنند. این می تواند قیمت ماهانه یا قیمت مبتنی بر استفاده باشد. هزینه های اولیه معمولاً ناچیز هستند یا وجود ندارند. مدت قرارداد انعطاف پذیر است و به مشاغل اجازه می دهد تا زمانی که از این سیستم نیاز دارند از مزایای آن استفاده کنند. ارائه دهنده مسئولیت سرویس و ارتقاء در طول مدت قرارداد را بر عهده می گیرد.

Formic یک شرکت روباتیک به عنوان یک سرویس است که اساساً نحوه گسترش و استقرار رباتیک صنعتی را تغییر می دهد. تمام تدارکات استقرار اتوماسیون را مدیریت می کنند ، از سفارشی سازی گرفته تا نصب و نگهداری. هیچ پولی از پیش نمی گیریند ، فقط نرخ ساعتی پایینی ، که معمولاً 42 less کمتر از آن چیزی است که شرکت ها برای انجام همان وظایف با کار دستی پرداخت می کنند. شما می توانید به استخدام یک ربات فکر کنید. شرکت Formic به صنایع مختلف خدمت می کند ، اما به طور خاص ، بر مواد غذایی و آشامیدنی ، کالاهای بسته بندی مصرفی ، خودروسازی ، پلاستیک ، بسته بندی و شرکت های تولید فلز تمرکز دارند.

روبات های آنها می توانند طیف وسیعی از وظایف را انجام دهند ، از جمله مراقبت از ماشین ، جابجایی مواد ، بازرسی ، جوشکاری ، نصب کارتن پالت ، و موارد دیگر ، و با تمام سازندگان برجسته از جمله FANUC ، UR ، ABB و Kuka کار می کنند. سامان فرید و میسا ایلخچی  بنیانگذاران Formic هستند. سابقه سامان در زمینه رباتیک ، کارآفرینی و سرمایه گذاری است. سابقه میسا در فروش و مهندسی تجهیزات روباتیک است. آنها دور هم جمع شدند تا یکی از بزرگترین چالش های روباتیک را بررسی و حل کنند.

 

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید